dobrůtka pro suchou pleť – bio kosmetika s ghí

*  Švestkový olej (za studena lisovaný z jader)

je tradičně užívaný ve Francii jako exkluzivní kosmetický olej, k prevenci tvorby vrásek, k péči zejména pro suchou, zralou a citlivou pokožku. Mezi přírodními rostlinnými oleji patří mezi nejlépe vstřebatelné. Nezanechává mastný film. Má výrazné antioxidační a hydratační vlastnosti a nezaměnitelnou krásnou mandlověnahořklou vůni.

** Ghí –  „Ájurvédský elixír života“

se po tisíciletí používá v ájurvédské medicíně, vnitřně i zevně – k výživě, péči a léčení – u pleti např. na popáleniny a jizvy. Vyznačuje se vysokou a rychlou vstřebatelností. Dokáže pronikat přes buněčné obaly do buněk  a do nejjemnějších tkání tak  dopravovat prospěšné látky,  např.  z léčivých bylin.

Ghí ve výrobcích Ghee Sana® pochází z ekologického zemědělství v Rakouských Alpách. Je vyráběné ručně, podle originálních ájurvédských receptur.

 

BIO BALZÁM S GHÍ A OLEJEM Z GASKOŇSKÝCH ŠVESTEK

Ochrana, péče a mnohem více – projasní a zklidní suchou pokožku vašeho obličeje

BioNovinka z vyživujících rostlinných olejů, éterických olejů a blahodárného ghí – pro zářivou, hebkou a hydratovanou pleť. Krásný účinek můžete očekávat i u zralé suché pleti. Vybrané složení příjemně okouzlí jemnou vůni marcipánu s nádechem vanilky. Díky vůni a chuti balzámu budou i vaše rty neodolatelné. Luxusní inspirující péče o celý obličej – prožitek pro všechny smysly.

Certifikace: NaTrue***

Obsahuje: ghí**, olej z jader gaskoňských švestek* – známý jako „Gaskoňský poklad“, arganový olej, olej z pšeničných klíčků, olej z divoké růže, olej z hroznových jader, avokádový olej, pupalkový olej a přírodní esenciální oleje z fenyklu a vanilky.

Další dva biobalzámy s ghí najdete na www.kosmetika.bio a všechny tři u mě v salonu 😉

 

© 2011